کرایه میز و صندلی

کرایه میز و صندلی به بخش اجاره وسایل پذیرایی مراجعه کنید.

کرایه میز و صندلی جز اصلی مراسم هستند. کرایه صندلی به عنوان محل استقرار میهمانان و مدعوین به مراسم و میزها به عنوان قرار گیری لوازم پذیرایی به کار می‌رود. پس قطعا نقش بسیار مهمی دارند

مراسم بدون محل استقرار مناسب برای مهمانان به سرعت تبدیل به مراسم خسته کننده می شود و شاید حتی در زمان کوتاهی تبدیل به یک مراسم خالی از مهمان شود.

در فرهنگ ایرانی خوردن و آشامیدن و نحوه پذیرایی از مهمانان بسیار نقش پرنگ و مهمی دارد به همین دلیل در فرهنگ ایرانی نحوه پذیرایی از میهمانان اهمیت بسیار فرا تر از سایر فرهنگ ها دارد.

کرایه میز و صندلی

نحوه پذیرایی از مهمانان بخشی از فرهنگ ما به عنوان احترام و نشان دادن و اشتراک‌گذاری و هم فکری و هم احساسی است ایرانیان همواره سعی بر این دارند که با پذیرایی گرم از هم سویی و اشتراک گذاری حس خود با مهمانانشان آن ها را در احساساتی مشترک که به خاطر حضورشان در ما ایجاد کرده اند تشکر نمایید و هر دو از این هم سویی و پذیرایی احساس رضایت خاطر می نماییند.

در مراسم استفاده از ظروف کرایه بسیار مرسوم است به خصوص استفاده میز و صندلی کرایه ای برای مراسم که جز جدا نشدنی و اصلی مراسم ها هستند.استفاده از میز و صندلی‌های فلزی که دارای اندازه و طرح‌های متنوع‌ هستند و انواع سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد نسبت به نوع چوبی آن ها بسیار مرسوم‌تر است. زیرا صندلی های فلزی به صورت تاشو طراحی و تولید می شوند و علاوه بر مقاومت بالا تر نسبت به طرح های چوبی به علت تاشو بودن فضا بسیار کمتری اشغال می نمایند که حمل و نقل و جا نمایی آن ها را در مراسم به مراتب راحت تر می نماید.

برای مشاهده محصولات مرتبط با اجاره وسایل مراسم روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.