کرایه میز و صندلی در مشهد

برای مشاهده موارد مشابه به بخش اجاره میز و صندلی مراجعه کنید.

میز و صندلی در مشهد یکی از بزرگترین شهر های ایران در مراسمات و مجالسات مختلف استفاده می شود 

این میز و صندلی ها به صورت کرایه ای در اختیار افراد قرار می گیرند که تا در طول مدت زمان مراسم از آن ها استفاده نمایند. میز و صندلی ها گاهی در مراسم های عروسی، جشن های عقد، جشن های نامزدی و گاهی نیز در یادبودها، مراسم سوم، هفتم، چهلم و یادبود‌هایی مثل سال و ... مراسمات و همایشات دوره ای استفاده می شوند به طور خلاصه جز جدایی ناپذیری از مجموعه‌ کلی مراسمات وجود میز و صندلی است. 


کرایه میز و صندلی

میز و صندلی‌های کرایه‌ای معمولا در طرح‌های گوناگونی ساخته می شوند اما اکثر آن‌ها از نظر رنگ و مواد تشکیل دهنده مشابه هستند. رنگ به کار رفته در قسمت کفی و پشتی که به صورت پارچه ای هستند معمولا به صورت قرمز و آبی است بدنه فریم های آن ها به صورت فلزی است و با لوله های فلزی است می توان به سادگی آن ها در طرح های مختلف فریم بندی نمود فریم معروفی که می توان بیشترین میزان استفاده می شود معروف به طرح ایتالیایی است که تشکیل شده از یک صندلی تا شو  بدون دسته مخصوص میز های فلزی سایز متوسط که به صورت هشت نفر و یا شش نفره به صورت ست همراه هم و یا جدا از هم استفاده می شوند و اجاره داده می شود.

برای مشاهده محصولات مرتبط با اجاره وسایل مراسم روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره باند و لوازم نورپردازیاجاره رقص نوراجاره باند و میکسراجاره دوربین عکاسیاجاره میز و صندلیاجاره استیج رقصاجاره پنکه رطوبت سازاجاره اسپرسوسازاجاره میکروفون بی سیماجاره دستگاه دی جی