اجاره دستگاه بای پپ

برای مشاهده محصولات مشابه با بخش اجاره بهداشت و سلامت مراجعه کنید.

بای پپ یک دستگاه کمک تنفسی مخصوص بیمارانی است که در اختیار تنفس درست خود دچار مشکل شده اند بر اساس عملکرد مغز سیستم تنفسی از طریق بینی هوا تازه را که شامل 15-18 درصد اکسیژن است وارد شش ها می‌نماید تا از طریق موی رگ‌ها جذب گلبول های قرمز شوند.

این اکسیژن به سراسر بدن جهت ایجاد عامل آتش ساز سوخت و سوز بدن  حمل می شود تا این عمل صورت بپزید. همچنین کربن دی اکسید موجود از فعالیت را از طریق خون مجدد از اندام جمع آوری شده و از راه سیاه رگ‌ها به شش ها بر می‌گردانند این عمل در طول زندگی آدم ها بارها و بارها انجام می پذیرد تا جایی که هر نفس را نشانه ای از عمل درست بدن می دانند. اجاره دستگاه بای پپ - کلاب رنتر بر اثر کهولت سن یا بیماری های قلبی تنفسی، سکته‌های مغزی عملکرد این سیستم به اختلال افتاده و یا رو به قطع شدن می‌رود. کوچکترین تاخیر در فعالیت سیستم انتقال اکسیژن در بدن باعث ایجاد آسیب در بدن می‌شود در حالی که فرد دارای شرایط بالا به سختی حتی  می‌تواند عمل تنفس را انجام دهد پس چگونه می تواند با نظم آن را صورت دهد. اجاره دستگاه بای پپ - کلاب رنتر به همین منظور دستگاهی طراحی شده است که به آن  دستگاه بای پپ می‌گویند. این دستگاه به کمک سیستم تنفسی افراد آمده تا بتوانند عمل تنفس را به خوبی انجام دهند، با بای پپ هم  کودکان و هم بزرگسالان که دارای مشکل هستند می توانند توانایی خود را در مورد عملکرد سیستم تنفسی کنترل نمایند.

در صورتی که این دسته از بیماران به خاطر مشکلات ناشی از نارسایی و یا ناتوانی تنفسی با مشکل تنفس رو به رو بودند. دستگاه بای پپ در تنظیم تنفس به این افراد کمک می کند.

 تنظیمات این دستگاه نیز باید با مشورت پزشک نصب و راه اندازی شود تا در مورد تنفس فرد دچار اختلال نشوند.

برای مشاهده مقالات بخش اجاره بهداشت و سلامت روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره دستگاه ونتیلاتوراجاره دستگاه ساکشناجاره ویلچر برقیاجاره دستگاه نوار قلباجاره دستگاه هولتراجاره دستگاه درمان زردی نوزاداجاره ویلچراجاره تشک مواجاجاره لیزر الکساندرایت کندلااجاره لیزر دایوداجاره لیزر الکساجاره کپسول اکسیژناجاره لیزر مو های زائد در اصفهاناجاره پک کامل آی سی یواجاره دستگاه اکسیژن سازاجاره دستگاه کمک تنفسیاجاره دستگاه لیزرIPLاجاره تخت بیمارستانی مشهدکرایه تجهیزات پزشکیاجاره پک کامل آی سی یواجاره ویلچر تهرانقیمت اجاره تجهیزات پزشکیاجاره ویلچر غرب تهران قیمت اجاره دستگاه فتوتراپیهزینه اجاره دستگاه فتوتراپی