کرایه کپسول اکسیژن در مشهد

برای مشاهده محصولات به بخش اجاره تجهیزات پزشکی و سلامت مراجعه کنید.

کرایه کپسول اکسیژن در مشهد را می توانید از کلاب رنتر انجام دهید. اکسیژن یکی از نیازهای اساسی برای ادامه حیات ماست. اکسیژن به شکل طبیعی در هوای اطراف ما موجود است و هوایی که با دم وارد بدن می شود دارای 21% اکسیژن است. اما این میزان برای برخی افراد میزان کمی از اکسیژن توسط سیستم تنفسی به بدن وارد می شود به همین دلیل افراد دچار خفگی می شوند و نیاز به دستگاه های کمک تنفسی و یا اکسیژن مستقیم دارند.

برای کمک به بهبود برخی بیماریها نیاز به هوایی با خلوص اکسیژن بیش از این میزان است. دستگاه های اکسیژن ساز و کپسول های حاوی اکسیژن گاهی هوایی با اکسیژن بالای 90 درصد تولید می کنند  که مزایای فراوانی دارند. 

 بیماران ریوی، پونومی، قلبی، آسمی از مهم ترین افرادی هستند که باید از هوای دارای اکسیژن بالا استفاده کنند و به همین دلیل می توانند از یک دستگاه اکسیژن ساز و یا کپسول اکسیژن در منزل استفاده کنند.

لازم به ذکر است،استفاده از دستگاه های اکسیژن ساز برای بیماران ریوی ضروری است به طوری که ترخیص بیماران ریوی از بیمارستان ها منوط بر استفاده از دستگاه اکسیژن ساز در محیط خانه است. علاوه بر این افراد سالم نیز با استفاده از تنفس هوای دارای اکسیژن بالا می توانند سریعتر و بهتر رفع خستگی کنند. کمبود اکسیژن می تواند مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند که در اینجا به چند مورد از آن اشاره می کنیم: خستگی حاد ضعیف شدن بدن سرگیجه عدم تمرکز و فراموشی مشکل در گردش خون ایجاد مشکل در هضم غذا افزایش اسید معده کج خلقی و مشکلات دیگر.