قیمت اجاره تخت بیمارستانی

قیمت اجاره تخت بیمارستانی به بخش اجاره بهداشت و سلامت مراجعه کنید.

سالانه بسیاری از کودکان و بزرگسالان در بیمارستان های کشور بستری می شوند این بیماران نیاز به نگهداری دارند و شرایط نگهداری آنها بسیار خاص است. هنگام غذا خوردن، خوابیدن، نشستن و ... بیماران باید بتوانند به سادگی از حالتی به حالت دیگر تغییر وضعیت بدهد.

 تخت بیمارستانی کودک اندازه های کوچک تر نسبت به تخت بزرگسالان دارد در تخت های بیمارستانی محل نصب سرم نصب می شود و در کنار این تخت معمولا تجهیزات اضافه ای برای درمان می تواند قرار بگیرد. 

قیمت اجاره تخت بیمارستانی

 فضای تخت نسبت به اندازه آن بسیار مناسب طراحی و تولید شده است. محل قرارگیری دسته های این تخت‌ها به صورت کشویی است تا در زمانی که کودک در حال استراحت است بر اثر حرکت از تخت به زمین نیفتد.

در بیمارستان‌های کودکان بخش ICU وجود دارد که به اختصار NICU گفته می‌شود. تخت های این بخش نیز مانند تخت‌های به کار رفته در ICU بزرگسالان است با این تفاوت که این تخت‌ها دارای لبه‌های بلند و سیستم کنترل دقیق وضعیت بیمار به صورت یک تکه می‌باشند. 

برای مشاهده مقالات بخش اجاره بهداشت و سلامت روی کلمه مورد نظر کلیک کنید.

اجاره دستگاه ونتیلاتوراجاره دستگاه ساکشناجاره ویلچر برقیاجاره دستگاه نوار قلباجاره دستگاه هولتراجاره دستگاه درمان زردی نوزاداجاره ویلچراجاره تشک مواجاجاره لیزر الکساندرایت کندلااجاره لیزر دایوداجاره لیزر الکساجاره کپسول اکسیژناجاره لیزر مو های زائد در اصفهاناجاره پک کامل آی سی یواجاره دستگاه اکسیژن سازاجاره دستگاه کمک تنفسیاجاره دستگاه لیزرIPLاجاره تخت بیمارستانی مشهدکرایه تجهیزات پزشکیاجاره پک کامل آی سی یواجاره ویلچر تهرانقیمت اجاره تجهیزات پزشکیاجاره ویلچر غرب تهران